Close
Czynne: Poniedziałek - Sobota od 7.00 do 18.00

Kamienny dywan dlaczego?

Bo to technologia którą będziesz zachwycony(a),

Ponieważ będziesz dumnym posiadaczem posadzki mrozoodpornej, która nie poddaje się ścieraniu, oraz nie opiera się soli i substancjom tłustym, a co najważniejsze! Bardzo trwała elegancka oraz antypoślizgowa.

Kamienny dywan to łączenie naturalnych kruszyw z żywicami które daje nieskończenie wiele możliwości tworzenia oryginalnych wzorów a użytkownikom zapewnia trwały luksusowy wygląd. 

Kamienne dywany SIGAT można stosować czy to na schody, taras, podjazd, chodnik, opaskach wokół domu unikając w ten sposób zastoin wody, oblodzenia, przebarwień, wykwitów oraz innych znanych niechcianych efektów występujących przy tradycyjnych technologiach powierzchni.

Wysoka elastyczność, parametry techniczne i jednorodna powierzchnia sprawiają, że Państwa tarasy, balkony, schody, alejki czy chodniki z biegiem lat nie będą ulegać korozji jak to się dzieje przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów.

Układając Kamienny Dywan SIGAT na zniszczone powierzchnie schodów, balkonów czy tarasów jest alternatywą na odpadające płytki lub terakotę.

Posadzka SIGAT Kamienny Dywan to materiał antystatyczny jest przyjazna dla alergików i astmatyków. Nawierzchnie SIGAT kamienne dywany są wręcz stworzone do systemów ogrzewania podłogowego. Podłogi Kamiennego Dywanu SIGAT są antypoślizgowe dodatkowo delikatnie masują Twoje stopy. Naturalny kamień oraz jednorodny charakter żywicy tworzą unikalną atmosferę w której forma staje się nieodzownym elementem otaczającego piękna natury.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image