Close
Czynne: Poniedziałek - Sobota od 7.00 do 18.00

Fornir kamienny duża naturalna konkurencja dla terakoty i płytek

Fornir kamienny duża naturalna konkurencja dla terakoty i płytek

Fornir kamienny mocna naturalna konkurencja dla terakoty i płytek

Fornir kamienny to doskonała okładzina z kamienia naturalnego, która jest materiałem lekkim, elastycznym i w 100% wodoodpornym z nieskończoną możliwością zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań.

Fornir kamienny to doskonała okładzina z kamienia naturalnego, która jest materiałem lekkim, elastycznym i w 100% wodoodpornym z nieskończoną możliwością zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań w Twoim domu to alternatywa premium dla płytek ceramicznych czy terakoty.

Grubość pomiędzy 1 a 3 mm, umożliwia rewolucyjne zastosowania i aplikację na każdej powierzchni w Twoim domu. Ten kamień  wykonany jest przy użyciu całkowicie unikalnej metody produkcji, podczas której cienka warstwa kamienia jest dosłownie „zerwana” z istniejącej płyty kamiennej.

Zerwana warstwa kamienia następnie jest podwójnie wzmocniona włóknem szklanym oraz żywicą poliestrową, aby zapewnić solidne i giętkie wzmocnienie warstw.

Dzięki takiemu procesowi produkcji zewnętrzna strona forniru kamiennego jest w 100% naturalna. Geologicznie dwa arkusze kamienia nie mogą być identyczne, dzięki czemu gama kolorów fornirów odzwierciedla piękno klasycznych rozwiązań. Fornir kamienny to produkt 100% ekologiczny – brak zanieczyszczeń przy wydobyciu. Unikalna metoda produkcji, gdzie cienkie warstwy kamienia są zbierane za każdym razem, bez potrzeby agresywnej eksploatacji złóż surowca naturalnego.

WAŻNE

Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i  niepowtarzalności.

Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych próbek nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru.

Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć.

Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image