Kamienne dywany

KAMIENNE DYWANY SIGAT

Kamienne Dywany SIGAT technologia która zachwyca naturą. Nasze posadzki są mrozoodporne, nie poddają się ścieraniu, nie opierają się soli, substancjom tłustym są trwałe oraz antypoślizgowe.

Kamienny dywan to łączenie naturalnych kruszyw z żywicami które daje nieskończenie wiele możliwości tworzenia oryginalnych wzorów a użytkownikom zapewnia trwały luksusowy wygląd. Kamienne dywany SIGAT można stosować na podjazdach, chodnikach, opaskach wokół domu unikając w ten sposób zastoin wody, oblodzenia, przebarwień, wykwitów oraz innych znanych niechcianych efektów występujących przy tradycyjnych technologiach powierzchni.

Wysoka elastyczność, parametry techniczne i jednorodna powierzchnia sprawiają, że Państwa tarasy, balkony, schody, alejki czy chodniki z biegiem lat nie będą ulegać korozji jak to się dzieje przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów. Układając Kamienny Dywan SIGAT na zniszczone powierzchnie schodów, balkonów czy tarasów jest alternatywą na odpadające płytki lub terakotę.

Posadzka SIGAT Kamienny Dywan to materiał antystatyczny jest przyjazna dla alergików i astmatyków. Nawierzchnie SIGAT są wręcz stworzone do systemów ogrzewania podłogowego. Podłogi Kamiennego Dywanu SIGAT są antypoślizgowe dodatkowo delikatnie masują Twoje stopy. Naturalny kamień oraz jednorodny charakter żywicy tworzą unikalną atmosferę w której forma staje się nieodzownym elementem otaczającego piękna natury.